BELYSNING / Golvlampor / Golvlampfot 9614027
*
nr 961 4027
Golvlampfot
50-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:11:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 21:25:50
1
800 kr
7/5 08:38:29
2
1.100 kr
7/5 08:39:23
2
1.200 kr
10/5 22:42:22
3
1.500 kr
11/5 12:07:38
4
1.500 kr
11/5 12:07:38
3
1.500 kr (Budbetjänt)
11/5 12:07:55
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampfot golvlampor
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:19
-
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:43
-
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:18
-
4155 Golvlampor
ett par, Lilux, Hans Eichenberger, Krom, höj/sänkb..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:27
*
Golvlampfot
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4027
Golvlampfot
50-tal
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 21:25:50 | 1 | 800 kr |
7/5 08:38:29 | 2 | 1.100 kr |
7/5 08:39:23 | 2 | 1.200 kr |
10/5 22:42:22 | 3 | 1.500 kr |
11/5 12:07:38 | 4 | 1.500 kr |
11/5 12:07:38 | 3 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
11/5 12:07:55 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampfot golvlampor
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:19 -
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:43 -
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:18
-
4155 Golvlampor
ett par, Lilux, Hans Eichenberger, Krom, höj/sänkb..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:27